Προπονητής και τη νέα σεζόν στον Α.Σ. Ανδρούσας ο Νίκος Γεωργακλής
![Προπονητής και τη νέα σεζόν στον Α.Σ. Ανδρούσας ο Νίκος Γεωργακλής](https://fc.androusa.gr/wp-content/uploads/2018/03/georgaklis-3-800x533.jpg)
Ανανέωσε τη συνεργασία του με τον Α.Σ. Ανδρούσας ο Νίκος Γεωργακλής ο οποίος για δεύτερη σερί σεζόν θα είναι ο προπονητής της ομάδας.
Μετά την άψογη συνεργασία με τους αθλητές και την διοίκηση του συλλόγου καθώς και την επίτευξη των στόχων που είχε θέσει η ομάδα από την αρχή της περασμένης σεζόν, ο Νίκος Γεωργακλής συμφώνησε με τη Διοίκηση να βρίσκεται ξανά στο τιμόνι της ομάδας για την ερχόμενη αγωνιστική περίοδο 2018-19.
ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΔΗΜΟΦΙΛΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ